lynx 2.8.5pre9 - en to rw translation catalogue (28 entries)

en: Welcome
rw: Urakaza neza

en: OK
rw: OKE

en: Subject:
rw: Ikivugwaho:

en: Please wait...
rw: Ba wihanganye...

en: Command:
rw: Komandi

en: Accept Changes
rw: emera ibihindutse/ibyahindutse

en: Location:
rw: Ahari:

en: None
rw: Ntacyo

note: HTFile.c
en: Directory
rw: Ububiko

en: Bookmark file
rw: Idosiye y'ibirango

en: Host
rw: Ubuturo

note: Meta-note: don't move the following note from its place right in front of the first gettext().  As it is now, it should automatically appear in generated lynx.pot files. - kw NOTE TO TRANSLATORS:  If you provide a translation for "yes", lynx * will take the first byte of the translation as a positiv
en: yes
rw: Yego

en: Description:
rw: Igaragaza Imiterere:

en: (none)
rw: (ntacyo)

en: Internal
rw: By'imbere

en: References
rw: Irebero

en: Group
rw: Itsinda

en: Warning:
rw: Iburira:

note: Editor: INPUT
en: Editor
rw: umwanditsi

note: *************************************************************** Cookies: SELECT
en: Cookies
rw: Cookie

en: Document:
rw: Inyandiko:

en: Number of pages:
rw: Umubare w'amapaji:

en: Name:
rw: Izina:

en: Server:
rw: Seriveri

en: Date:
rw: Itariki:

en: Language:
rw: Ururimi:

en: lines
rw: Imirongo

en: normal
rw: bisanzwe
