lynx 2.8.5pre9 - en to uk translation catalogue (878 entries)

note: ****************************************************************** * The following definitions are for status line prompts, messages, or * warnings issued by Lynx during program execution.  You can modify * them to make them more appropriate for your site.  We recommend that * you extend these defin
en: Alert!: %s
uk: Ой!: %s

en: Welcome
uk: Ласкаво просимо

en: Are you sure you want to quit?
uk: Ви впевнені, що хочете вийти?

en: Really exit from Lynx?
uk: Справді вийти з Lynx?

en: Connection interrupted.
uk: З'єднання розірвано.

en: Data transfer interrupted.
uk: Обмін даними перервано.

en: Cancelled!!!
uk: Скасовано!!!

en: Cancelling!
uk: Скасовую!

en: Excellent!!!
uk: Чудово!!!

en: OK
uk: Гаразд

en: Done!
uk: Зроблено!

en: Bad request!
uk: Незрозумілий запит!

en: previous
uk: попередній

en: next screen
uk: наступний екран

en: HELP!
uk: ДОВІДКА!

en: , help on
uk: , довідка по

note: #define HELP
en: Commands: Use arrow keys to move, '?' for help, 'q' to quit, '<-' to go back.
uk: Команди: Стрілки - переміщення, '?' - довідка, 'q' - вихід, '<-' - назад.

note: #define MOREHELP
en: -- press space for more, use arrow keys to move, '?' for help, 'q' to quit.
uk: -- пробіл - далі, стрілки - переміщення, '?' - довідка, 'q' - вихід.

en: -- press space for next page --
uk: -- натисніть пробіл для переходу на наступну сторінку --

en: URL too long
uk: Задовгий URL

note: Inactive input fields, messages used with -tna option - kw #define FORM_LINK_TEXT_MESSAGE_INA
en: (Text entry field) Inactive.  Press <return> to activate.
uk: (Текстова рядок) Неактивна. Натисніть <ввід> щоб активізувати.

note: #define FORM_LINK_TEXTAREA_MESSAGE_INA
en: (Textarea) Inactive.  Press <return> to activate.
uk: (Текстова область) Неактивне. Натисніть <ввід> щоб активізувати.

note: #define FORM_LINK_TEXTAREA_MESSAGE_INA_E
en: (Textarea) Inactive.  Press <return> to activate (%s for editor).
uk: (Текстова область) Неактивне. <Ввід> активізує (%s -редактор).

note: #define FORM_LINK_TEXT_SUBMIT_MESSAGE_INA
en: (Form field) Inactive.  Use <return> to edit.
uk: (Поле форми) Неактивне. Натисніть <ввід> щоб редагувати.

note: #define FORM_TEXT_SUBMIT_MESSAGE_INA_X
en: (Form field) Inactive.  Use <return> to edit (%s to submit with no cache).
uk: (Поле форми) Неактивне.  <Ввід> - редагувати (%s - відіслати без кеша).

note: #define FORM_TEXT_RESUBMIT_MESSAGE_INA
en: (Form field) Inactive. Press <return> to edit, press <return> twice to submit.
uk: (Поле форми) Неактивне. <Ввід> - редагувати, <ввід> двічі - відіслати.

note: #define FORM_TEXT_SUBMIT_MAILTO_MSG_INA
en: (mailto form field) Inactive.  Press <return> to change.
uk: (Поле mailto) Неактивне. Натисніть <ввід> щоб змінити.

note: #define FORM_LINK_PASSWORD_MESSAGE_INA
en: (Password entry field) Inactive.  Press <return> to activate.
uk: (Поле для пароля) Неактивне. Натисніть <ввід> щоб активізувати.

note: #define FORM_LINK_FILE_UNM_MSG
en: UNMODIFIABLE file entry field.  Use UP or DOWN arrows or tab to move off.
uk: НЕЗМІННЕ поле для файлу.  Стрілки ВГОРУ/ВНИЗ, чи ТАБУЛЯЦІЯ - зійти.

note: #define FORM_LINK_FILE_MESSAGE
en: (File entry field) Enter filename.  Use UP or DOWN arrows or tab to move off.
uk: (Поле для файлу) Введіть ім'я файлу. Стрілки ВГОРУ/ВНИЗ, чи ТАБУЛЯЦІЯ - зійти.

note: #define FORM_LINK_TEXT_MESSAGE
en: (Text entry field) Enter text.  Use UP or DOWN arrows or tab to move off.
uk: (Текстовий рядок) Введіть текст. Стрілки ВГОРУ/ВНИЗ, чи ТАБУЛЯЦІЯ - зійти.

note: #define FORM_LINK_TEXTAREA_MESSAGE
en: (Textarea) Enter text. Use UP/DOWN arrows or TAB to move off.
uk: (Текстова область) Заповніть. Стрілки ВГОРУ/ВНИЗ, чи ТАБУЛЯЦІЯ - зійти.

note: #define FORM_LINK_TEXTAREA_MESSAGE_E
en: (Textarea) Enter text. Use UP/DOWN arrows or TAB to move off (%s for editor).
uk: (Текстова область) Заповніть. Стрілки ВГОРУ/ВНИЗ, чи ТАБ - зійти (%s - редактор).

note: #define FORM_LINK_TEXT_UNM_MSG
en: UNMODIFIABLE form text field.  Use UP or DOWN arrows or tab to move off.
uk: НЕЗМІННЕ текстове поле.  Стрілки ВГОРУ/ВНИЗ, чи ТАБУЛЯЦІЯ - зійти.

note: #define FORM_LINK_TEXT_SUBMIT_MESSAGE
en: (Form field) Enter text.  Use <return> to submit.
uk: (Поле форми) Введіть текст. <Ввід> щоб відіслати форму.

note: #define FORM_LINK_TEXT_SUBMIT_MESSAGE_X
en: (Form field) Enter text.  Use <return> to submit (%s for no cache).
uk: (Поле форми) Введіть текст. <Ввід> щоб відіслати (%s - без кеша).

note: #define FORM_LINK_TEXT_RESUBMIT_MESSAGE
en: (Form field) Enter text.  Use <return> to submit, arrows or tab to move off.
uk: (Поле форми) Введіть текст. <Ввід> - відсилає, стрілки/табуляція - зійти.

note: #define FORM_LINK_TEXT_SUBMIT_UNM_MSG
en: UNMODIFIABLE form field.  Use UP or DOWN arrows or tab to move off.
uk: НЕЗМІННЕ поле форми.  Стрілки ВГОРУ/ВНИЗ, чи ТАБУЛЯЦІЯ - зійти.

note: #define FORM_LINK_TEXT_SUBMIT_MAILTO_MSG
en: (mailto form field) Enter text.  Use <return> to submit, arrows to move off.
uk: (Поле mailto) Введіть текст. <Ввід> - відіслати, стрілки - зійти.

note: #define FORM_LINK_TEXT_SUBMIT_MAILTO_DIS_MSG
en: (mailto form field) Mail is disallowed so you cannot submit.
uk: (Поле mailto)  Надсилання пошти заборонене, відіслати неможливо.

note: #define FORM_LINK_PASSWORD_MESSAGE
en: (Password entry field) Enter text.  Use UP or DOWN arrows or tab to move off.
uk: (Поле вводу пароля) Введіть текст. Стрілки ВГОРУ/ВНИЗ, чи ТАБУЛЯЦІЯ - зійти.

note: #define FORM_LINK_PASSWORD_UNM_MSG
en: UNMODIFIABLE form password.  Use UP or DOWN arrows or tab to move off.
uk: НЕЗМІННЕ поле вводу пароля.  Стрілки ВГОРУ/ВНИЗ, чи ТАБУЛЯЦІЯ - зійти.

note: #define FORM_LINK_CHECKBOX_MESSAGE
en: (Checkbox Field)   Use right-arrow or <return> to toggle.
uk: (Поле "перемикач")   Права стрілка чи <ввід> перемикає стан.

note: #define FORM_LINK_CHECKBOX_UNM_MSG
en: UNMODIFIABLE form checkbox.  Use UP or DOWN arrows or tab to move off.
uk: НЕЗМІННИЙ перемикач.  Стрілки ВГОРУ/ВНИЗ, чи ТАБУЛЯЦІЯ - зійти.

note: #define FORM_LINK_RADIO_MESSAGE
en: (Radio Button)   Use right-arrow or <return> to toggle.
uk: (Радіокнопка)    Права стрілка чи <ввід> перемикає.

note: #define FORM_LINK_RADIO_UNM_MSG
en: UNMODIFIABLE form radio button.  Use UP or DOWN arrows or tab to move off.
uk: НЕЗМІННА радіокнопка.  Стрілки ВГОРУ/ВНИЗ, чи ТАБУЛЯЦІЯ - зійти.

note: #define FORM_LINK_SUBMIT_PREFIX
en: Submit ('x' for no cache) to
uk: Затвердити ('x' - без кеша) на

note: #define FORM_LINK_RESUBMIT_PREFIX
en: Submit to
uk: Затвердити на

note: #define FORM_LINK_SUBMIT_MESSAGE
en: (Form submit button) Use right-arrow or <return> to submit ('x' for no cache).
uk: (Кнопка відсилання форми) Відіслати - стрілка вправо чи <ввід> ('x' - без кеша)

note: #define FORM_LINK_RESUBMIT_MESSAGE
en: (Form submit button) Use right-arrow or <return> to submit.
uk: (Кнопка відсилання форми) Відіслати - стрілка вправо чи <ввід>.

note: #define FORM_LINK_SUBMIT_DIS_MSG
en: DISABLED form submit button.  Use UP or DOWN arrows or tab to move off.
uk: ЗАБЛОКОВАНА кнопка затвердження. Стрілки ВГОРУ/ВНИЗ, чи ТАБ - зійти.

note: #define FORM_LINK_SUBMIT_MAILTO_PREFIX
en: Submit mailto form to
uk: Затвердити mailto на

note: #define FORM_LINK_SUBMIT_MAILTO_MSG
en: (mailto form submit button) Use right-arrow or <return> to submit.
uk: (Кнопка відсилання через mailto) Відіслати - стрілка вправо чи <ввід>.

note: #define FORM_LINK_SUBMIT_MAILTO_DIS_MSG
en: (mailto form submit button) Mail is disallowed so you cannot submit.
uk: (Кнопка відсилання через mailto) Надсилати пошту заборонено, відіслати неможливо.

note: #define FORM_LINK_RESET_MESSAGE
en: (Form reset button)   Use right-arrow or <return> to reset form to defaults.
uk: (Кнопка відновлення форми) Стрілка вправо чи <ввід> - до початкового стану.

note: #define FORM_LINK_RESET_DIS_MSG
en: DISABLED form reset button.  Use UP or DOWN arrows or tab to move off.
uk: ЗАБЛОКОВАНА кнопка відновлення. Стрілки ВГОРУ/ВНИЗ, чи ТАБ - зійти.

note: #define FORM_LINK_OPTION_LIST_MESSAGE
en: (Option list) Hit return and use arrow keys and return to select option.
uk: (Список варіантів) Натисніть ввід, виберіть стрілками та натисніть ввід.

note: #define CHOICE_LIST_MESSAGE
en: (Choice list) Hit return and use arrow keys and return to select option.
uk: (Список варіантів) Натисніть ввід, виберіть стрілками та натисніть ввід.

note: #define FORM_LINK_OPTION_LIST_UNM_MSG
en: UNMODIFIABLE option list.  Use return or arrow keys to review or leave.
uk: НЕЗМІННИЙ список варіантів. Стрілки чи ввід - продивитися й зійти.

note: #define CHOICE_LIST_UNM_MSG
en: UNMODIFIABLE choice list.  Use return or arrow keys to review or leave.
uk: ЗАБЛОКОВАНИЙ список варіантів. Стрілки чи ввід - продивитися й зійти.

en: Submitting form...
uk: Затверджуємо форму...

en: Resetting form...
uk: Відновлюємо форму...

note: #define RELOADING_FORM
en: Reloading document.  Any form entries will be lost!
uk: Перезавантажуємо документ.  Усі введені значення будуть втрачені!

en: Warning: Cannot transcode form data to charset %s!
uk: Увага: Неможливо перекодувати дані у %s!

note: #define NORMAL_LINK_MESSAGE
en: (NORMAL LINK)   Use right-arrow or <return> to activate.
uk: (ПОСИЛАННЯ) Активуйте стрілкою вправо чи <ввід>'ом

en: The resource requested is not available at this time.
uk: Цей ресурс наразі недоступний.

en: Enter Lynx keystroke command:
uk: Введіть команду Lynx:

en: Looking up
uk: Шукаємо

en: Getting %s
uk: Отримуємо %s

en: Skipping %s
uk: Пропускаємо %s

en: Using %s
uk: Використовуємо %s

en: Illegal URL: %s
uk: Невірний URL: %s

en: Badly formed address %s
uk: Неправильно сформована адреса %s

en: Unable to access WWW file!!!
uk: Неможливо дістатися до WWW файлу!!!

en: This is a searchable index.  Use %s to search.
uk: Це індекс із пошуком.  Використовуйте для пошуку %s.

note: #define WWW_INDEX_MORE_MESSAGE
en: --More--  This is a searchable index.  Use %s to search.
uk: --Далі-- Це індекс із пошуком.  Використовуйте для пошуку %s.

en: You have entered an invalid link number.
uk: Ви ввели невірний номер посилання.

note: #define SOURCE_HELP
en: Currently viewing document source.  Press '\' to return to rendered version.
uk: Це джерело документа. Натисніть '\' щоб повернутися до опрацьованої версії.

note: #define NOVICE_LINE_ONE
en:   Arrow keys: Up and Down to move.  Right to follow a link; Left to go back.
uk:   Стрілки: вгору/вниз - переміщення,  вправо - за посиланням, вліво - назад.

note: #define NOVICE_LINE_TWO
en:  H)elp O)ptions P)rint G)o M)ain screen Q)uit /=search [delete]=history list
uk:  H)elp O)ptions P)rint G)o M)ain screen Q)uit /=пошук  [delete]=history list

note: #define NOVICE_LINE_TWO_C
en: O)ther cmds  C)omment  History: <backspace>  Bookmarks: V)iew, A)dd, R)emove
uk: O)інші км C)коментарі Історія: <забій> Закладки: V)перегляд A)додати R)видалити

note: #define FORM_NOVICELINE_ONE
en:             Enter text into the field by typing on the keyboard
uk:                         Введіть текст з клавіатури

note: #define FORM_NOVICELINE_TWO
en:     Ctrl-U to delete all text in field, [Backspace] to delete a character
uk:     Ctrl-U - стерти весь текст у рядку, [Забій] - стерти один символ

note: #define FORM_NOVICELINE_TWO_DELBL
en:       Ctrl-U to delete text in field, [Backspace] to delete a character
uk:    Ctrl-U - стерти весь текст у рядку, [Забій] - стерти один символ

note: #define FORM_NOVICELINE_TWO_VAR
en:     %s to delete all text in field, [Backspace] to delete a character
uk:     %s - стерти весь текст у рядку, [Забій] - стерти один символ

note: #define FORM_NOVICELINE_TWO_DELBL_VAR
en:       %s to delete text in field, [Backspace] to delete a character
uk:   %s - стерти весь текст у рядку, [Забій] - стерти один символ

note: mailto
en: Malformed mailto form submission!  Cancelled!
uk: Неправильно сформоване затвердження форми mailto! Скасовано!

en: Warning!  Control codes in mail address replaced by ?
uk: Увага! Коди керування у поштовій адресі замінено на ?

en: Mail disallowed!  Cannot submit.
uk: Надсилання пошти заборонене! Затвердження неможливе.

en: Mailto form submission failed!
uk: Невдача затвердження форми mailto!

en: Mailto form submission Cancelled!!!
uk: Затвердження форми mailto скасовано!!!

en: Sending form content...
uk: Відправляємо заповнену форму...

en: No email address is present in mailto URL!
uk: Нема поштової адреси у mailto URL!

note: #define MAILTO_URL_TEMPOPEN_FAILED
en: Unable to open temporary file for mailto URL!
uk: Неможливо відкрити тимчасовий файл для mailto URL!

note: #define INC_ORIG_MSG_PROMPT
en: Do you wish to include the original message?
uk: Чи бажаєте додати отриманого листа?

note: #define INC_PREPARSED_MSG_PROMPT
en: Do you wish to include the preparsed source?
uk: Чи бажаєте додати оброблене джерело листа?

note: #define SPAWNING_EDITOR_FOR_MAIL
en: Spawning your selected editor to edit mail message
uk: Запускаємо вибраного вами редактора для редагування листа

note: #define ERROR_SPAWNING_EDITOR
en: Error spawning editor, check your editor definition in the options menu
uk: Помилка запуску редактора, перевірте установки у меню налаштувань

en: Send this comment?
uk: Відіслати цей коментар?

en: Send this message?
uk: Відіслати це повідомлення?

en: Sending your message...
uk: Відсилання вашого повідомлення...

en: Sending your comment:
uk: Відсилання вашого коментаря:

note: textarea
en: Not in a TEXTAREA; cannot use external editor.
uk: Це не ТЕКСТОВА ОБЛАСТЬ; використання зовнішнього редактора неможливе.

en: Not in a TEXTAREA; cannot use command.
uk: Це не ТЕКСТОВА ОБЛАСТЬ; використання команди неможливе.

en: file: ACTIONs are disallowed!
uk: file: ДІЇ (ACTIONs) заборонені!

en: Access to local files denied.
uk: Доступ до локальних файлів заборонено.

en: file: URLs via bookmarks are disallowed!
uk: file: URL через закладинки заборонено!

note: #define SPECIAL_VIA_EXTERNAL_DISALLOWED
en: This special URL is not allowed in external documents!
uk: Цей спеціальний URL не дозволений у зовнішніх документах!

en: Press <return> to return to Lynx.
uk: Натисніть <ввід> для повернення до Lynx'а.

note: #define SPAWNING_MSG
en: Spawning DCL subprocess.  Use 'logout' to return to Lynx.
uk: Запускаємо підпроцес DCL.  'logout' поверне вас до Lynx.

note: #define SPAWNING_MSG
en: Type EXIT to return to Lynx.
uk: Наберіть exit для повернення до Lynx'а.

note: #define SPAWNING_MSG
en: Spawning your default shell.  Use 'exit' to return to Lynx.
uk: Запускаємо командну оболонку. 'exit' поверне вас до Lynx.

en: Spawning is currently disabled.
uk: Запуск підпроцесів наразі заборонено.

en: The 'd'ownload command is currently disabled.
uk: Команда 'd'ownload наразі заборонена.

en: You cannot download an input field.
uk: Ви не можете завантажити поле input.

en: Form has a mailto action!  Cannot download.
uk: Форма має дію "mailto"! Завантаження неможливе.

en: You cannot download a mailto: link.
uk: Ви не можете завантажити посилання "mailto:".

en: You cannot download cookies.
uk: Ви не можете завантажити Куки.

en: You cannot download a printing option.
uk: Ви не можете завантажити команду друку.

en: You cannot download an upload option.
uk: Ви не можете завантажити команду пересилання.

en: You cannot download an permit option.
uk: Ви не можете "завантажити" опцію "permit".

en: This special URL cannot be downloaded!
uk: Цей нетиповий URL завантажити неможливо!

en: Nothing to download.
uk: Нема чого завантажувати.

en: Trace ON!
uk: Трасування УВІМКНЕНО!

en: Trace OFF!
uk: Трасування ВИМКНЕНО!

note: #define CLICKABLE_IMAGES_ON
en: Links will be included for all images!  Reloading...
uk: Посилання будуть додані для усіх зображень!  Перезавантажуємо...

note: #define CLICKABLE_IMAGES_OFF
en: Standard image handling restored!  Reloading...
uk: Стандартні маніпуляції із зображеннями поновлено! Перезавантажуємо...

note: #define PSEUDO_INLINE_ALTS_ON
en: Pseudo_ALTs will be inserted for inlines without ALT strings!  Reloading...
uk: Псевдо-ALT буде вставлено для зображень без вказаних ALT! Перезавантажуємо...

note: #define PSEUDO_INLINE_ALTS_OFF
en: Inlines without an ALT string specified will be ignored!  Reloading...
uk: Зображення без вказаних ALT буде проігноровано! Перезавантажуємо...

en: Raw 8-bit or CJK mode toggled OFF!  Reloading...
uk: Режим Raw 8-bit чи CJK ВИМКНЕНО! Перезавантажуємо...

en: Raw 8-bit or CJK mode toggled ON!  Reloading...
uk: Режим Raw 8-bit чи CJK УВІМКНЕНО! Перезавантажуємо...

note: #define HEAD_D_L_OR_CANCEL
en: Send HEAD request for D)ocument or L)ink, or C)ancel? (d,l,c):
uk: Надіслати запит HEAD для D)окумента чи L)ink, чи C)касувати? (d,l,c):

note: #define HEAD_D_OR_CANCEL
en: Send HEAD request for D)ocument, or C)ancel? (d,c):
uk: Надіслати запит HEAD для D)окумента, чи C)касувати? (d,c):

en: Sorry, the document is not an http URL.
uk: Вибачте, документ не є http URL.

en: Sorry, the link is not an http URL.
uk: Вибачте, посилання не є http URL.

en: Sorry, the ACTION for this form is disabled.
uk: Вибачте ДІЮ (ACTION) для цієї форми заборонено.

note: #define FORM_ACTION_NOT_HTTP_URL
en: Sorry, the ACTION for this form is not an http URL.
uk: Вибачте, ДІЯ (ACTION) для цієї форми не є http URL.

en: Not an http URL or form ACTION!
uk: Це не http URL чи ДІЯ (ACTION) форми!

en: This special URL cannot be a form ACTION!
uk: Цей нетиповий URL не може бути ДІЄЮ (ACTION) форми!

en: URL is not in starting realm!
uk: URL за межами початкової області доступу!

en: News posting is disabled!
uk: Надсилання новин заборонено!

en: File management support is disabled!
uk: Підтримку управління файлами заборонено!

en: Jump to (use '?' for list):
uk: Стрибнути до ('?' покаже список):

en: Jumping to a shortcut URL is disallowed!
uk: Стрибати до shortcut URL заборонено!

en: Bookmark features are currently disabled.
uk: Операції із закладинками наразі заборонено.

en: Execution via bookmarks is disabled.
uk: Запускати програми через закладинки заборонено.

note: #define BOOKMARK_FILE_NOT_DEFINED
en: Bookmark file is not defined. Use %s to see options.
uk: Файла закладинок не визначено. %s покаже варіанти.

note: #define NO_TEMP_FOR_HOTLIST
en: Unable to open tempfile for X Mosaic hotlist conversion.
uk: Неможливо відкрити тимчасовий файл для конверсії X Mosaic hotlist.

en: ERROR - unable to open bookmark file.
uk: ПОМИЛКА - неможливо відкрити файл закладинок.

note: #define BOOKMARK_OPEN_FAILED_FOR_DEL
en: Unable to open bookmark file for deletion of link.
uk: Неможливо відкрити файл закладинок для видалення посилання.

note: #define BOOKSCRA_OPEN_FAILED_FOR_DEL
en: Unable to open scratch file for deletion of link.
uk: Неможливо відкрити тимчасовий файл для видалення посилання.

en: Error renaming scratch file.
uk: Помилка перейменування тимчасового файлу.

en: Error renaming temporary file.
uk: Помилка перейменування тимчасового файлу.

note: #define BOOKTEMP_COPY_FAIL
en: Unable to copy temporary file for deletion of link.
uk: Неможливо скопіювати тимчасовий файл для видалення посилання.

note: #define BOOKTEMP_REOPEN_FAIL_FOR_DEL
en: Unable to reopen temporary file for deletion of link.
uk: Неможливо перевідкрити тимчасовий файл для видалення посилання.

note: #define BOOKMARK_LINK_NOT_ONE_LINE
en: Link is not by itself all on one line in bookmark file.
uk: Посилання займає більше одного рядка у файлі закладинок.

en: Bookmark deletion failed.
uk: Видалити закладинку не вдалося.

note: #define BOOKMARKS_NOT_OPEN
en: Unable to open bookmark file, use 'a' to save a link first
uk: Неможливо відкрити файл закладинок, спершу збережіть там щось ('a')

en: There are no links in this bookmark file!
uk: У файлі закладинок немає посилань!

note: #define BOOK_D_L_OR_CANCEL
en: Save D)ocument or L)ink to bookmark file or C)ancel? (d,l,c):
uk: Зберегти D)окумент, зробити закL)адинку чи C)касувати? (d,l,c):

en: Save D)ocument to bookmark file or C)ancel? (d,c):
uk: Зберегти D)окумент у файлі закладинок чи C)касувати? (d,c):

en: Save L)ink to bookmark file or C)ancel? (l,c):
uk: Зберегти посиL)ання у файлі закладинок чи C)касувати? (l,c):

note: #define NOBOOK_POST_FORM
en: Documents from forms with POST content cannot be saved as bookmarks.
uk: Документи, отримані через форму POST, неможливо зберегти як закладинки.

en: Cannot save form fields/links
uk: Неможливо зберегти поля/посилання форми

note: #define NOBOOK_HSML
en: History, showinfo, menu and list files cannot be saved as bookmarks.
uk: Історію, showinfo, меню та файли списків неможливо зберігати як закладинки.

note: #define CONFIRM_BOOKMARK_DELETE
en: Do you really want to delete this link from your bookmark file?
uk: Чи ви дійсно бажаєте знищити це посилання із файлу закладинок?

en: Malformed address.
uk: Невірно сформована адреса.

en: Soft double-quote parsing ON!
uk: "М'який" режим обробки подвійних лапок УВІМКНЕНО!

en: Soft double-quote parsing OFF!
uk: "М'який" режим обробки подвійних лапок ВИМКНЕНО!

en: Now using TagSoup parsing of HTML.
uk: Використовуємо TagSoup-обробку HTML.

en: Now using SortaSGML parsing of HTML!
uk: Використовуємо SortaSGML-обробку HTML!

en: You are already at the end of this document.
uk: Ви вже в кінці цього документа.

en: You are already at the beginning of this document.
uk: Ви вже на початку цього документа.

en: You are already at page %d of this document.
uk: Ви вже на сторінці %d цього документа.

en: Link number %d already is current.
uk: Посилання з номером %d якраз є поточним.

en: You are already at the first document
uk: Ви вже бачите перший документ

en: There are no links above this line of the document.
uk: Над цим рядком документа посилань немає.

en: There are no links below this line of the document.
uk: Під цим рядком документа посилань немає.

note: #define MAXLEN_REACHED_DEL_OR_MOV
en: Maximum length reached!  Delete text or move off field.
uk: Досягнуто максимальної довжини! Зітріть текст чи залиште поле.

note: #define NOT_ON_SUBMIT_OR_LINK
en: You are not on a form submission button or normal link.
uk: Ви не на кнопці затвердження форми чи звичайному посиланні.

note: #define NEED_CHECKED_RADIO_BUTTON
en: One radio button must be checked at all times!
uk: Одна радіокнопка завжди мусить бути активована!

en: No submit button for this form, submit single text field?
uk: Нема кнопки відсилання цієї форми, відіслати лише текстове поле?

en: Do you want to go back to the previous document?
uk: Бажаєте повернутися до попереднього документа?

en: Use arrows or tab to move off of field.
uk: Використовуйте стрілки чи табуляцію щоб зійти з поля форми.

note: #define ENTER_TEXT_ARROWS_OR_TAB
en: Enter text.  Use arrows or tab to move off of field.
uk: Введіть текст. Використовуйте стрілки чи табуляцію, щоб зійти.

en: ** Bad HTML!!  No form action defined. **
uk: ** Поганий HTML!!  Не визначено ДІЮ форми. **

en: Bad HTML!!  Unable to create popup window!
uk: ** Дурний HTML!! Неможливо створити спливаюче вікно!

en: Unable to create popup window!
uk: Неможливо створити спливаюче вікно!

en: Goto a random URL is disallowed!
uk: Переходи на випадкові URL'і заборонені!

en: Goto a non-http URL is disallowed!
uk: Переходи на не-http URL'і заборонені!

en: You are not allowed to goto "%s" URLs
uk: Вам не дозволено переходити до "%s:" URL'ів

en: URL to open:
uk: Введіть адресу:

en: Edit the current Goto URL:
uk: Зкоригуйте цю адресу:

en: Edit the previous Goto URL:
uk: Зкоригуйте попередню адресу:

en: Edit a previous Goto URL:
uk: Зкоригуйте попередню адресу:

en: Current document has POST data.
uk: Цей документ містить дані для POST

en: Edit this document's URL:
uk: Зкоригуйте адресу цього документа:

en: Edit the current link's URL:
uk: Зкоригуйте адресу цього посилання:

en: You cannot edit File Management URLs
uk: Ви не можете редагувати URL'і керування файлами

en: Enter a database query:
uk: Введіть запит до бази даних:

en: Enter a whereis query:
uk: Введіть запит whereis:

en: Edit the current query:
uk: Зкоригуйте цей запит:

en: Edit the previous query:
uk: Зкоригуйте попередній запит:

en: Edit a previous query:
uk: Зкоригуйте попередній запит:

note: #define USE_C_R_TO_RESUB_CUR_QUERY
en: Use Control-R to resubmit the current query.
uk: Натисніть Control-R для перезатвердження цього запиту.

en: Edit the current shortcut:
uk: Зкоригуйте цю закладинку:

en: Edit the previous shortcut:
uk: Зкоригуйте попередню закладинку:

en: Edit a previous shortcut:
uk: Зкоригуйте попередню закладинку:

en: Cannot locate jump file!
uk: Не можу знайти jump file!

en: Cannot open jump file!
uk: Не можу відкрити jump file!

en: Error reading jump file!
uk: Помилка читання jump file!

en: Out of memory reading jump file!
uk: Не вистачило пам'яті при читанні jump file!

en: Out of memory reading jump table!
uk: Не вистачило пам'яті при читанні jump table!

en: No index is currently available.
uk: Жоден індекс наразі недоступний.

note: #define CONFIRM_MAIN_SCREEN
en: Do you really want to go to the Main screen?
uk: Ви справді хочете перейти до головного екрану?

en: You are already at main screen!
uk: Ви якраз бачите головний екран!

note: #define NO_OWNER
en: No owner is defined for this file so you cannot send a comment
uk: Власника цього файлу не визначено, отже неможливо надіслати коментар

en: No owner is defined. Use %s?
uk: Власника не визначено. Використати %s?

en: Do you wish to send a comment?
uk: Ви бажаєте відіслати коментар?

en: Mail is disallowed so you cannot send a comment
uk: Надсилати пошту заборонено, тож ви не можете відіслати коментар.

en: The 'e'dit command is currently disabled.
uk: Команду р'е'дагувати наразі заборонено.

en: External editing is currently disabled.
uk: Зовнішнє редагування наразі заборонено.

en: System error - failure to get status.
uk: Системна помилка - не вдалося отримати статус.

en: No editor is defined!
uk: Не визначено програму для редагування!

en: The 'p'rint command is currently disabled.
uk: Команду д'р'укувати наразі заборонено.

en: Document has no Toolbar links or Banner.
uk: Документ не містить посилань панелі інструментів чи банерів.

en: Unable to open traversal file.
uk: Не можу відкрити traversal file.

en: Unable to open traversal found file.
uk: Не можу відкрити traversal found file.

en: Unable to open reject file.
uk: Не можу відкрити reject file.

en: Unable to open traversal errors output file
uk: Не можу відкрити traversal errors output file

en: Follow link (or goto link or page) number:
uk: Йти за посиланням (або перейти на сторінку) із номером:

en: Select option (or page) number:
uk: Вкажіть номер варіанту чи сторінки:

en: Option number %d already is current.
uk: Варіант номер %d якраз є поточним.

note: #define ALREADY_AT_OPTION_END
en: You are already at the end of this option list.
uk: Ви вже в кінці цього списку.

note: #define ALREADY_AT_OPTION_BEGIN
en: You are already at the beginning of this option list.
uk: Ви вже на початку цього списку.

note: #define ALREADY_AT_OPTION_PAGE
en: You are already at page %d of this option list.
uk: Ви вже якраз сторінці %d цього списку.

en: You have entered an invalid option number.
uk: Ви ввели невірний номер варіанту.

en: ** Bad HTML!!  Use -trace to diagnose. **
uk: ** Поганий HTML!! Для діагностики використайте параметр -trace. **

en: Give name of file to save in
uk: Вкажіть ім'я файлу, у якому зберегти

en: Can't open temporary file!
uk: Неможливо відкрити тимчасовий файл!

en: Can't open output file!  Cancelling!
uk: Неможливо відкрити вихідний файл!  Відмінено!

en: Execution is disabled.
uk: Запускати команди заборонено.

note: #define EXECUTION_DISABLED_FOR_FILE
en: Execution is not enabled for this file.  See the Options menu (use %s).
uk: Виконання не дозволене для цього файлу.  Дивись меню параметрів (%s).

note: #define EXECUTION_NOT_COMPILED
en: Execution capabilities are not compiled into this version.
uk: Можливість запускання програм не скомпільована в цій версії.

en: This file cannot be displayed on this terminal.
uk: Цей файл неможливо показати на такому терміналі.

note: #define CANNOT_DISPLAY_FILE_D_OR_C
en: This file cannot be displayed on this terminal:  D)ownload, or C)ancel
uk: Цей файл неможливо показати на терміналі: D) тягти чи C)касувати

en: %s  D)ownload, or C)ancel
uk: %s  D) тягти чи C)касувати

en: Cancelling file.
uk: Файл скасовано.

en: Retrieving file.  - PLEASE WAIT -
uk: Тягнемо файл.  - ЗАЧЕКАЙТЕ -

en: Enter a filename:
uk: Введіть ім'я файлу:

en: Edit the previous filename:
uk: Введіть попереднє ім'я файлу:

en: Edit a previous filename:
uk: Зкоригуйте попереднє ім'я файла:

en: Enter a new filename:
uk: Введіть нове ім'я файлу:

en: File name may not begin with a dot.
uk: Не можна починати ім'я файлу з крапки.

en: File exists.  Create higher version?
uk: Файл існує.  Створити нову версію?

en: File exists.  Overwrite?
uk: Файл існує.  Перезаписати?

en: Cannot write to file.
uk: Неможливо записати у файл.

en: ERROR! - download command is misconfigured.
uk: ПОМИЛКА! - команду затягування не сконфігуровано.

en: Unable to download file.
uk: Неможливо затягти файл.

en: Reading directory...
uk: Читаємо каталог...

en: Building directory listing...
uk: Будую список файлів у каталозі...

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Could not edit file '%s'.
uk: Не можу редагувати файл '%s'.

en: Unable to access document!
uk: Не можу дістатися до документа!

en: Could not access file.
uk: Не можу дістатися до файлу.

en: Could not access directory.
uk: Не можу дістатися до каталогу.

en: Could not load data.
uk: Не можу завантажити дані.

note: #define CANNOT_EDIT_REMOTE_FILES
en: Lynx cannot currently (e)dit remote WWW files.
uk: Lynx ще не здатний р(e)дагувати віддалені WWW файли.

note: #define CANNOT_EDIT_FIELD
en: This field cannot be (e)dited with an external editor.
uk: Це поле неможливо відр(e)дагувати зовнішнім редактором.

en: Bad rule
uk: Погане правило

en: Insufficient operands:
uk: Недостатньо операндів:

en: You are not authorized to edit this file.
uk: Вам не дозволено редагувати цей файл.

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Subject:
uk: Тема:

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Password:
uk: Пароль:

en: lynx: Username and Password required!!!
uk: lynx: Необхідні ім'я користувача та пароль!!!

en: lynx: Password required!!!
uk: lynx: Треба пароль!!!

en: Clear all authorization info for this session?
uk: Забути дані авторизації для цієї сесії?

en: Authorization info cleared.
uk: Дані авторизації забуто.

en: Authorization failed.  Retry?
uk: Не вдалося авторизуватися. Пробуємо ще?

en: cgi support has been disabled.
uk: Підтримку cgi було заборонено.

note: #define CGI_NOT_COMPILED
en: Lynxcgi capabilities are not compiled into this version.
uk: Можливості Lynxcgi не скомпільовані у цій версії.

en: Sorry, no known way of converting %s to %s.
uk: Вибачте, не знаю, як сконвертувати %s у %s.

en: Unable to set up connection.
uk: Не можу встановити з'єднання.

en: Unable to make connection
uk: Не можу встановити з'єднання

note: #define MALFORMED_EXEC_REQUEST
en: Executable link rejected due to malformed request.
uk: Посилання із виконанням відкинуто через погано сформований запит.

note: #define BADCHAR_IN_EXEC_LINK
en: Executable link rejected due to `%c' character.
uk: Посилання із виконанням відкинуто через символ "%c".

note: #define RELPATH_IN_EXEC_LINK
en: Executable link rejected due to relative path string ('../').
uk: Посилання із виконанням відкинуто через рядок відносного шляху ('../').

note: #define BADLOCPATH_IN_EXEC_LINK
en: Executable link rejected due to location or path.
uk: Посилання із виконанням відкинуто з причин, що стосуються місця чи шляху.

en: Mail access is disabled!
uk: Листування заборонене!

note: #define ACCESS_ONLY_LOCALHOST
en: Only files and servers on the local host can be accessed.
uk: Лише файли та сервери на локальній машині можуть бути доступними.

en: Telnet access is disabled!
uk: Телнета заборонено!

note: #define TELNET_PORT_SPECS_DISABLED
en: Telnet port specifications are disabled.
uk: Вказувати порт телнета заборонено.

en: USENET news access is disabled!
uk: Доступ до новин USENET заборонений!

en: Rlogin access is disabled!
uk: Доступ rlogin заборонений!

en: Ftp access is disabled!
uk: Доступ FTP заборонений!

en: There are no references from this document.
uk: Немає посилань з цього документа.

en: There are only hidden links from this document.
uk: Лише сховані посилання з цього документа.

en: Unable to open command file.
uk: Неможливо відкрити командного файлу.

en: News Post Cancelled!!!
uk: Надсилання листа Новин Скасовано!!!

note: #define SPAWNING_EDITOR_FOR_NEWS
en: Spawning your selected editor to edit news message
uk: Запускаємо обраного вами редактора для редагування листа

en: Post this message?
uk: Відіслати це повідомлення?

en: Append '%s'?
uk: Додати '%s'?

en: Posting to newsgroup(s)...
uk: Надсилаємо до груп(и) новин...

en: *** You have unread mail. ***
uk: *** У вас є непрочитана пошта. ***

en: *** You have mail. ***
uk: *** У вас є пошта. ***

en: *** You have new mail. ***
uk: *** У вас є нова пошта. ***

en: File insert cancelled!!!
uk: Вставляння файлу відмінене!!!

en: Not enough memory for file!
uk: Недостатньо пам'яті для файлу!

en: Can't open file for reading.
uk: Неможливо відкрити файл для читання.

en: File does not exist.
uk: Такого файлу не існує.

en: File does not exist - reenter or cancel:
uk: Такого файлу не існує - введуть знову чи скасуйте:

en: File is not readable.
uk: Файл неможливо прочитати.

en: File is not readable - reenter or cancel:
uk: Файл неможливо прочитати - введіть ще раз чи скасуйте:

en: Nothing to insert - file is 0-length.
uk: Нема чого вставляти - файл завдовжки 0 байт.

en: Save request cancelled!!!
uk: Запит на збереження скасовано!!!

en: Mail request cancelled!!!
uk: Запит на відправку листа скасовано!!!

note: #define CONFIRM_MAIL_SOURCE_PREPARSED
en: Viewing preparsed source.  Are you sure you want to mail it?
uk: Показую неопрацьовані сирці.  Ви дійсно хочете надіслати саме їх?

en: Please wait...
uk: Будь ласка, зачекайте...

en: Mailing file.  Please wait...
uk: Надсилаємо файл. Будьте ласкаві, зачекайте...

en: ERROR - Unable to mail file
uk: ПОМИЛКА - не вдалося надіслати файл

note: #define CONFIRM_LONG_SCREEN_PRINT
en: File is %d screens long.  Are you sure you want to print?
uk: Цей файл завдовжки %d екранів. Ви впевнені, що бажаєте його друкувати?

en: Print request cancelled!!!
uk: Друкування скасовано!!!

en: Press <return> to begin:
uk: Натисніть <ввід> щоб почати:

en: Press <return> to finish:
uk: Натисніть <ввід> щоб закінчити:

note: #define CONFIRM_LONG_PAGE_PRINT
en: File is %d pages long.  Are you sure you want to print?
uk: Цей файл завдовжки %d сторінок. Ви впевнені, що бажаєте його друкувати?

note: #define CHECK_PRINTER
en: Be sure your printer is on-line.  Press <return> to start printing:
uk: Впевніться, що друкарка готова.  Натисніть <ввід> щоб почати друк:

en: ERROR - Unable to allocate file space!!!
uk: ПОМИЛКА - Неможливо виділити місце для файла!!!

en: Unable to open tempfile
uk: Не можу відкрити тимчасовий файл

en: Unable to open print options file
uk: Не можу відкрити файл налаштувань друкарки

en: Printing file.  Please wait...
uk: Друкуємо файл. Будьте ласкаві, зачекайте...

en: Please enter a valid internet mail address:
uk: Будь ласка, введіть вірну поштову адресу:

en: ERROR! - printer is misconfigured!
uk: ПОМИЛКА - друкарку не сконфігуровано!

note: #define OPTION_SCREEN_NEEDS_24
en: Screen height must be at least 24 lines for the Options menu!
uk: Для меню Налаштувань екран мусить бути не менш, ніж 24 рядки!

note: #define OPTION_SCREEN_NEEDS_23
en: Screen height must be at least 23 lines for the Options menu!
uk: Для меню Налаштувань екран мусить бути не менш, ніж 23-и рядки!

note: #define OPTION_SCREEN_NEEDS_22
en: Screen height must be at least 22 lines for the Options menu!
uk: Для меню Налаштувань екран мусить бути не менш, ніж 22-а рядка!

en: That key requires Advanced User mode.
uk: Ця команда працює лише у режимі користування Advanced.

en: Content-type: %s
uk: Тип вмісту: %s

en: Command:
uk: Команда:

en: Unknown or ambiguous command
uk: Невідома чи неоднозначна команда

en:  Version
uk:  Версія

en:  first
uk:  вперше

en: , guessing...
uk: , здогадуємося...

en: Permissions for
uk: Права доступу до

en: Select
uk: Вибрати

en: capital letter
uk: велика літера

en:  to save,
uk:  щоб зберегти,

en:  to
uk:  до

en:  or
uk:  чи

en:  index
uk:  індекс

en:  to return to Lynx.
uk:  щоб повернутися до Lynx.

en: Accept Changes
uk: Запровадити зміни

en: Reset Changes
uk: Скасувати

en: Left Arrow cancels changes
uk: стрілка вліво скасовує зміни

en: Save options to disk
uk: Зберегти параметри на диску

en: Hit RETURN to accept entered data.
uk: Натисніть RETURN щоб підтвердити введені дані.

note: #define ACCEPT_DATA_OR_DEFAULT
en: Hit RETURN to accept entered data.  Delete data to invoke the default.
uk: <Ввід> підтвердить введені дані. Видаліть усе для повернення до початку.

en: Value accepted!
uk: Значення сприйнято!

note: #define VALUE_ACCEPTED_WARNING_X
en: Value accepted! -- WARNING: Lynx is configured for XWINDOWS!
uk: Значення сприйнято! -- УВАГА: Lynx сконфігуровано для XWINDOWS!

note: #define VALUE_ACCEPTED_WARNING_NONX
en: Value accepted! -- WARNING: Lynx is NOT configured for XWINDOWS!
uk: Значення сприйнято! -- УВАГА: Lynx НЕ сконфігуровано для XWINDOWS!

en: You are not allowed to change which editor to use!
uk: Вам не можна вибирати редактора!

en: Failed to set DISPLAY variable!
uk: Не вдалося встановити змінну DISPLAY!

en: Failed to clear DISPLAY variable!
uk: Не вдалося очистити змінну DISPLAY!

note: #define BOOKMARK_CHANGE_DISALLOWED
en: You are not allowed to change the bookmark file!
uk: Вам не дозволено змінювати файл закладинок!

en: Terminal does not support color
uk: Термінал не підтримує кольори

en: Your '%s' terminal does not support color.
uk: Ваш термінал '%s' не підтримує кольори.

en: Access to dot files is disabled!
uk: Доступ до схованих файлів заблоковано!

note: #define UA_NO_LYNX_WARNING
en: User-Agent string does not contain "Lynx" or "L_y_n_x"
uk: Стрічка User-Agent не містить "Lynx" чи "L_y_n_x"

note: #define UA_PLEASE_USE_LYNX
en: Use "L_y_n_x" or "Lynx" in User-Agent, or it looks like intentional deception!
uk: Впишіть "L_y_n_x" чи "Lynx" до рядка User-Agent, інакше ви матимете вигляд пройдисвіта!

note: #define UA_CHANGE_DISABLED
en: Changing of the User-Agent string is disabled!
uk: Міняти рядок User-Agent заборонено!

note: #define CHANGE_OF_SETTING_DISALLOWED
en: You are not allowed to change this setting.
uk: Вам не дозволено міняти ці установки.

en: Saving Options...
uk: Збереження параметрів...

en: Options saved!
uk: Параметри збережено!

en: Unable to save Options!
uk: Не можу зберегти Параметри!

en:  'r' to return to Lynx
uk:  'r' повертає до Lynx

en:  '>' to save, or 'r' to return to Lynx
uk:  '>' зберігає, 'r' повертає до Lynx

note: #define ANY_KEY_CHANGE_RET_ACCEPT
en: Hit any key to change value; RETURN to accept.
uk: Натисніть будь-що, щоб змінити; RETURN, щоб погодитися.

en: Error uncompressing temporary file!
uk: Помилка розтискання тимчасового файлу!

en: Unsupported URL scheme!
uk: Такий URL не підтримується!

en: P)roceed, use G)ET or C)ancel
uk: пP)одовжити, чи витяG)ти чи C)касувати

en: P)roceed, or C)ancel
uk: пP)одовжити чи C)касувати

note: #define ADVANCED_POST_GET_REDIRECT
en: Redirection of POST content.  P)roceed, see U)RL, use G)ET or C)ancel
uk: Перенаправлення POST.  пP)одовжити, див. U)RL, витяG)ти чи C)касувати

note: #define ADVANCED_POST_REDIRECT
en: Redirection of POST content.  P)roceed, see U)RL, or C)ancel
uk: Перенаправлення вмісту POST. пP)одовжити, дивитися U)RL чи C)касувати

note: #define CONFIRM_POST_RESUBMISSION
en: Document from Form with POST content.  Resubmit?
uk: Документ з Форми із вмістом POST. Відіслати заново?

note: #define CONFIRM_POST_RESUBMISSION_TO
en: Resubmit POST content to %s ?
uk: Перезатвердити вміст POST до %s?

en: Proceed without a username and password?
uk: Продовжити без імені користувача та пароля?

en: Proceed (%s)?
uk: Продовжити (%s)?

en: Cannot POST to this host.
uk: Неможливо відправити дані POST на цей сервер.

en: Discarding POST data...
uk: Відкидаємо дані POST...

en: Document will not be reloaded!
uk: Документ перезавантажено не буде!

en: Location:
uk: Розміщення:

en: '%s' not found!
uk: '%s' не знайдено!

en: Default Bookmark File
uk: Стартовий файл закладинок

en: Screen too small! (8x35 min)
uk: Замалий екран! (8x35 мінімум)

en: Select destination or ^G to Cancel:
uk: Вкажіть, куди, чи ^G щоб скасувати:

note: #define MULTIBOOKMARKS_SELECT
en: Select subbookmark, '=' for menu, or ^G to cancel:
uk: Виберіть підфайл закладинок, '=' - меню, чи ^G - скасувати:

en:  Select Bookmark (screen %d of %d)
uk:  Виберіть закладинку (екран %d з %d)

en:        Select Bookmark
uk:       Виберіть закладинку

note: #define MULTIBOOKMARKS_EHEAD_MASK
en: Editing Bookmark DESCRIPTION and FILEPATH (%d of 2)
uk: Редагування ОПИСУ та МІСЦЯ ФАЙЛА Закладинок (%d з 2)

note: #define MULTIBOOKMARKS_EHEAD
en:          Editing Bookmark DESCRIPTION and FILEPATH
uk:        Редагування ОПИСУ та ШЛЯХУ ДО ФАЙЛА закладинок

en: Letter:
uk: Лист:

en: No previously visited links available!
uk: Немає посилань, які ви відвідували раніше.

en: Memory exhausted!  Program aborted!
uk: Не стало пам'яті!  Програму перервано!

en: Memory exhausted!  Aborting...
uk: Не стало пам'яті!  Обриваємося...

en: Not enough memory!
uk: Не вистачає пам'яті!

en: Location URL is not absolute.
uk: URL перенаправлення не абсолютний.

en: Refresh URL is not absolute.
uk: "Refresh" URL не абсолютний.

note: #define SENDING_MESSAGE_WITH_BODY_TO
en: You are sending a message with body to:
uk: Ви відсилаєте повідомлення з тілом до:

en: You are sending a comment to:
uk: Ви відсилаєте коментар до:

en: 
     With copy to:
uk: 
     З копією до:

en: 
     With copies to:
uk: 
     З копіями до:

note: #define CTRL_G_TO_CANCEL_SEND
en: 
    
    Use Ctrl-G to cancel if you do not want to send a message
uk: 
    
    Натисніть Ctrl-G, якщо ви не хочете відсилати повідомлення

note: #define ENTER_NAME_OR_BLANK
en: 
     Please enter your name, or leave it blank to remain anonymous
uk: 
     Введіть ваше ім'я, чи залишайтесь анонімом

note: #define ENTER_MAIL_ADDRESS_OR_OTHER
en: 
     Please enter a mail address or some other
uk: 
     Будь ласка, введіть поштову адресу чи щось інше

en: 
     Please enter a subject line.
uk: 
     Будь ласка, введіть рядок теми.

note: #define ENTER_ADDRESS_FOR_CC
en: 
     Enter a mail address for a CC of your message.
uk: 
     Введіть поштову адресу для надсилання точної копії (CC) листа.

en:  (Leave blank if you don't want a copy.)
uk:  (Залиште порожнім, якщо не бажаєте робити копію.)

en: 
     Please review the message body:
uk: 
     Будь ласка, перегляньте листа:

en: 
    Press RETURN to continue:
uk: 
    Натисніть ВВІД, щоб продовжити:

en: 
    Press RETURN to clean up:
uk: 
    Натисніть ВВІД, щоб очистити:

en:  Use Control-U to erase the default.
uk:  Використовуйте Control-U, щоб стерти початкові значення.

en: 
     Please enter your message below.
uk: 
     Будь ласка, наберіть ваше повідомлення нижче.

note: #define ENTER_PERIOD_WHEN_DONE_A
en: 
     When you are done, press enter and put a single period (.)
uk: 
     Коли закінчите, натисніть ввід та введіть одну крапку (.)

note: #define ENTER_PERIOD_WHEN_DONE_B
en: 
     on a line and press enter again.
uk: 
     та натисніть ввід знову.

note: Cookies messages #define ADVANCED_COOKIE_CONFIRMATION
en: %s cookie: %.*s=%.*s  Allow? (Y/N/Always/neVer)
uk: %s коржик: %.*s=%.*s  Дозволити? (Y/N/зAвжди/neVer)

note: #define INVALID_COOKIE_DOMAIN_CONFIRMATION
en: Accept invalid cookie domain=%s for '%s'?
uk: Приймати поламаного коржика domain=%s для '%s'?

note: #define INVALID_COOKIE_PATH_CONFIRMATION
en: Accept invalid cookie path=%s as a prefix of '%s'?
uk: Приймати поламаного коржика path=%s як префікс %s'?

en: Allowing this cookie.
uk: Беремо цього коржика.

en: Rejecting this cookie.
uk: Відкидаємо цього коржика.

en: The Cookie Jar is empty.
uk: Jar для Коржиків порожній.

en: (Cookies never allowed.)
uk: (Ніколи не приймати коржики.)

en: (Cookies always allowed.)
uk: (Завжди беремо коржики.)

en: (Cookies allowed via prompt.)
uk: (Беремо коржики після дозволу.)

en: (No title.)
uk: (Без заголовка.)

en: (No name.)
uk: (Без імені.)

en: (No value.)
uk: (Без значення.)

en: None
uk: Нічого

en: (End of session.)
uk: (Кінець сеансу.)

en: Delete this cookie?
uk: Видалити цього коржика?

en: The cookie has been eaten!
uk: Проковтнули коржика!

en: Delete this empty domain?
uk: Видалити цей порожній домен?

en: The domain has been eaten!
uk: Домена з'їли!

note: #define DELETE_COOKIES_SET_ALLOW_OR_CANCEL
en: D)elete domain's cookies, set allow A)lways/P)rompt/neV)er, or C)ancel?
uk: ВиD)алити коржі домена, встановити дозвіл зA)вжди/P)rompt/neV)er чи C)кас.?

note: #define DELETE_DOMAIN_SET_ALLOW_OR_CANCEL
en: D)elete domain, set allow A)lways/P)rompt/neV)er, or C)ancel?
uk: ВиD)алити домен, встановити дозвіл зA)вжди/P)rompt/neV)er чи C)касув.?

en: All cookies in the domain have been eaten!
uk: Усі коржі у домені зжерто!

en: 'A'lways allowing from domain '%s'.
uk: З'A'вжди беремо з домена '%s'.

en: ne'V'er allowing from domain '%s'.
uk: Ніколи ('V') не беремо з домена '%s'.

en: 'P'rompting to allow from domain '%s'.
uk: Питаємо ('P'), чи брати з домена '%s'.

en: Delete all cookies in this domain?
uk: Видалити усі коржі у цьому домені?

en: All of the cookies in the jar have been eaten!
uk: Усі коржики з jar з'їдено!

en: Port 19 not permitted in URLs.
uk: Використовувати порт 19 у URL заборонено.

en: Port 25 not permitted in URLs.
uk: Використовувати порт 25 у URL заборонено.

en: Port %lu not permitted in URLs.
uk: Використовувати порт %lu у URL заборонено.

en: URL has a bad port field.
uk: URL містить невірний порт.

en: Trace Log open failed.  Trace off!
uk: Не вдалося відкрити журнал трасування. Трасування вимкнено!

en: Lynx Trace Log
uk: Журнал Трасування Lynx

en: No trace log has been started for this session.
uk: Трасування для цієї сесії не було почато.

note: #define MAX_TEMPCOUNT_REACHED
en: The maximum temporary file count has been reached!
uk: Досягнуто максимальної кількості тимчасових файлів!

note: #define FORM_VALUE_TOO_LONG
en: Form field value exceeds buffer length!  Trim the tail.
uk: Значення поля форми перевищує розмір буфера! Відкидаємо зайве.

note: HTFile.c
en: Directory
uk: Каталог

en: Directory browsing is not allowed.
uk: Перегляд каталогу заборонено.

en: Selective access is not enabled for this directory
uk: Вибірковий доступ до цілого каталогу заборонено

en: This directory is not readable.
uk: Не можу прочитати цей каталог.

en: Can't access requested file.
uk: Не можу дістатися запитуваного файлу.

en: Could not open file for decompression!
uk: Не можу відкрити файл для розтискання!

en: Files:
uk: Файли:

en: Subdirectories:
uk: Підкаталоги:

en:  directory
uk:  каталог

en: Up to
uk: Аж до

en: Current directory is
uk: Поточний каталог

note: HTGopher.c
en: No response from server!
uk: Сервер не відповідає!

en: CSO index
uk: CSO індекс

en: CSO Search Results
uk: Результати пошуку CSO

en: 
    Press the 's' key and enter search keywords.
uk: 
    Натисніть 's' та введіть ключові слова для пошуку.

en: Gopher index
uk: Gopher індекс

en: Gopher Menu
uk: Gopher меню

en:  Search Results
uk:  Результати Пошуку

en: Sending CSO/PH request.
uk: Надсилаю запит CSO/PH.

en: Sending Gopher request.
uk: Надсилаємо запит Gopher

en: CSO/PH request sent; waiting for response.
uk: Запит CSO/PH послано, чекаю на відгук.

en: Gopher request sent; waiting for response.
uk: Запит Gopher надіслано: чекаємо відгуку.

en: 
    Please enter search keywords.
uk: 
    Будь ласка, введіть ключові слова для пошуку.

note: HTNews.c
en: Connection closed ???
uk: З'єднання закрито ???

en: Cannot open temporary file for news POST.
uk: Не можу відкрити тимчасовий файл для відправки листа до конференції.

en: This client does not contain support for posting to news with SSL.
uk: Цей клієнт не має підтримки для надсилання новин через SSL.

note: HTStyle.c
en: Style %d `%s' SGML:%s.  Font %s %.1f point.
uk: Стиль %d "%s" SGML:%s.  Шрифт %s %.1f точок.

note: HTTP.c
en: Can't proceed without a username and password.
uk: Неможливо продовжити без імені користувача та пароля.

en: Can't retry with authorization!  Contact the server's WebMaster.
uk: Неможливо повторити авторизацію!  Зверніться до вебмайстра сервера.

en: Can't retry with proxy authorization!  Contact the server's WebMaster.
uk: Неможливо повторити проксі-авторизацію!  Зверніться до вебмайстра.

en: Enter WAIS query:
uk: Введіть запит WAIS:

note: Miscellaneous status
en: Retrying as HTTP0 request.
uk: Повторюємо як HTTP0 запит.

en: Transferred %d bytes
uk: Перекачано %d байтів

en: Data transfer complete
uk: Перекачування даних завершено.

en: Error processing line %d of %s
uk: Помилка опрацьовування рядка %d з %s

note: Lynx internal page titles
en: Address List Page
uk: Сторінка списку адрес

en: Bookmark file
uk: Файл закладинок

en: Configuration Definitions
uk: Конфігураційні визначення

en: Cookie Jar
uk: Jar для Коржиків

en: File Management Options
uk: Операції з файлами

en: Download Options
uk: Параметри Скачування

en: History Page
uk: Сторінка Історії

en: List Page
uk: Сторінка списку

en: Lynx.cfg Information
uk: Інформація щодо Lynx.cfg

en: Converted Mosaic Hotlist
uk: Зконвертований Mosaic Hotlist

en: Options Menu
uk: Меню параметрів

en: File Permission Options
uk: Параметри прав доступу до файлів

en: Printing Options
uk: Параметри друку

en: Information about the current document
uk: Інформація про поточний документ

en: Your recent statusline messages
uk: Останні повідомлення статусного рядку

en: Upload Options
uk: Параметри вивантаження

en: Visited Links Page
uk: Сторінка відвіданих посилань

note: CONFIG_DEF_TITLE subtitles
en: See also
uk: Див. також

en: your
uk: Ваш

en: compile time options
uk: параметри часу компіляції

en: latest release
uk: останній реліз

en: pre-release version
uk: попередня версія

en: development version
uk: розробницька версія

note: new with 2.8.4dev.21
en: Changing working-directory is currently disabled.
uk: Запуск підпроцесів наразі заборонено.

en: Linewrap OFF!
uk: Перенос рядків ВИМКНЕНО!

en: Linewrap ON!
uk: Перенос рядків УВІМКНЕНО!

en: Parsing nested-tables toggled OFF!  Reloading...
uk: Режим Raw 8-bit чи CJK ВИМКНЕНО! Перезавантажуємо...

en: Parsing nested-tables toggled ON!  Reloading...
uk: Режим Raw 8-bit чи CJK УВІМКНЕНО! Перезавантажуємо...

en: Trace not supported
uk: Термінал не підтримує кольори

en: Username for '%s' at %s '%s%s':
uk: Ім'я користувача для '%s' на %s '%s%s':

en: Invalid header '%s%s%s%s%s'
uk: Невірний заголовок '%s%s%s%s%s'

en: Proxy authorization required -- retrying
uk: Потрібна авторизація на проксі -- пробуємо ще

en: Access without authorization denied -- retrying
uk: Доступ без авторизації заборонений -- пробуємо ще

en: Access forbidden by rule
uk: Доступ заборонений правилом

en: Loading incomplete.
uk: Завантаження не завершено.

note: * hack: if we fail in HTAccess.c * avoid duplicating URL, oh.
en: Can't Access
uk: Не можу дістатися

en: Unable to access document.
uk: Не можу дістатися до документа.

en: Enter password for user %s@%s:
uk: Введіть пароль користувача %s@%s:

en: Unable to connect to FTP host.
uk: Не можу під'єднатися до FTP серверу.

note: * It's a symbolic link, does the user care about knowing if it is * symbolic?  I think so since it might be a directory.
en: Symbolic Link
uk: Символьне посилання

en: Receiving FTP directory.
uk: Отримуємо каталог FTP.

en: Transferred %d bytes (%5d)
uk: Перекачано %d байтів (%5d)

en: Receiving FTP file.
uk: Отримуємо файл FTP.

en: Could not set up finger connection.
uk: Неможливо встановити з'єднання finger.

en: Could not load data (no sitename in finger URL)
uk: Неможливо завантажити дані (нема імені сервера у finger URL)

en: Invalid port number - will only use port 79!
uk: Невірний номер порту - використовуємо лише порт 79!

en: Could not access finger host.
uk: Неможливо дістатися сервера finger.

en: No response from finger server.
uk: Finger-сервер не відповідає

en: Username for news host '%s':
uk: Ім'я користувача на сервері новин '%s':

en: Change username?
uk: Змінити ім'я користувача?

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Password for news host '%s':
uk: Пароль користувача на сервері новин '%s':

en: Change password?
uk: Змінити пароль?

en: No matches for: %s
uk: Нічого схожого на %s

en: 
    No articles in this group.
uk: 
    Немає статей у цій групі.

en: 
    No articles in this range.
uk: 
    Немає статей у цьому діапазоні.

note: * Set window title.
en: %s,  Articles %d-%d
uk: %s,  Статті %d-%d

en: Earlier articles
uk: Більш ранні статті

en: 
    There are about %d articles currently available in %s, IDs as follows:
uk: 
    Є доступними біля %d статей у %s, з такими ID:

en: All available articles in
uk: Усі доступні статті у

en: Later articles
uk: Більш пізні статті

en: Post to
uk: Надіслати статтю до

en: This client does not contain support for SNEWS URLs.
uk: Цей клієнт не має підтримки SNEWS URL'ів.

en: Connecting to NewsHost ...
uk: Під'єднуємося до Сервера Новин ...

en: Could not access %s.
uk: Неможливо під'єднатися до %s.

en: Can't read news info.  News host %.20s responded: %.200s
uk: Неможливо отримати інформацію. Сервер новин %.20s каже: %.200s

en: Can't read news info, empty response from host %s
uk: Неможливо отримати інформацію, порожній відгук від сервера %s

note: * List available newsgroups.  - FM
en: Reading list of available newsgroups.
uk: Читаємо список доступних груп новин.

en: Reading list of articles in newsgroup.
uk: Читаємо список статей у конференції.

note: * Get an article from a news group.  - FM
en: Reading news article.
uk: Отримуємо статтю.

en: Sorry, could not load requested news.
uk: Вибачте, не вдалося витягти бажані новини.

en: Address has invalid port
uk: Адреса має невірного порту

en: Address length looks invalid
uk: Довжина адреси, схоже, невірна

en: Unable to locate remote host %s.
uk: Не можу знайти віддалений сервер %s.

note: Not HTProgress, so warning won't be overwritten immediately; * but not HTAlert, because typically there will be other * alerts from the callers.  - kw
en: Invalid hostname %s
uk: Неправильне ім'я машини %s

en: Making %s connection to %s
uk: Встановлюємо %s з'єднання до %s

en: Connection failed (too many retries).
uk: З'єднатися не вдалося (забагато спроб).

en: This client does not contain support for HTTPS URLs.
uk: Цей клієнт не має підтримки для HTTPS URL'ів.

en: Unable to connect to remote host.
uk: Неможливо під'єднатися до віддаленого сервера.

en: Retrying connection without TLS.
uk: Встановлюємо %s з'єднання до %s

en: Sending HTTP request.
uk: Надсилаємо запит HTTP.

en: Unexpected network write error; connection aborted.
uk: Несподівана помилка запису до мережі; з'єднання обірване.

en: HTTP request sent; waiting for response.
uk: HTTP запита надіслано; чекаємо на відповідь.

en: Unexpected network read error; connection aborted.
uk: Несподівана помилка читання із мережі; з'єднання обірване.

note: Not Modified * We didn't send an "If-Modified-Since" header, so this * status is inappropriate.  We'll deal with it by showing * the full header to the user as text/plain.  - FM
en: Got unexpected 304 Not Modified status.
uk: Отримано несподіваного статуса 304 Not Modified.

en: Redirection of POST content requires user approval.
uk: Перенаправлення вмісту POST вимагає дозволу користувача.

en: Show the 401 message body?
uk: Показати повідомлення коду 401?

en: Show the 407 message body?
uk: Показати повідомлення коду 407?

note: * Bad or unknown server_status number.  Take a chance and hope * there is something to display.  - FM
en: Unknown status reply from server!
uk: Невідомий відгук статусу від сервера!

en: remote %s session:
uk: відалена %s сесія:

en: Could not connect to WAIS server.
uk: Неможливо під'єднатися до сервера WAIS.

en: Could not open WAIS connection for reading.
uk: Неможливо відкрити з'єднання до WAIS для читання.

en: Diagnostic code is
uk: Код діагностики є

en: Index
uk: Індекс

en:  contains the following %d item%s relevant to "
uk:  містить наступні %d пункт%s стосовно "

en: The first figure after each entry is its relative score,
uk: Перша фігура після кожного пункту - його відносний бал,

en: the second is the number of lines in the item.
uk: друга - кількість рядків у ньому.

en:  (bad file name)
uk:  (погане ім'я файлу)

en: (Short Header record, can't display)
uk: (Коротке поле заголовка, неможливо відобразити)

en: 
    Long Header record, can't display
uk: 
    Задовге поле заголовка, неможливо відобразити

en: 
    Text record
uk: 
    Текстове поле

en: 
    Headline record, can't display
uk: 
    Поле "Headline", неможливо відобразити

en: 
    Code record, can't display
uk: 
    Поле "Code", неможливо відобразити

en: Syntax error in WAIS URL
uk: Синтаксична помилка у WAIS URL

en:  (WAIS Index)
uk:  (Індекс WAIS)

en: WAIS Index:
uk: Індекс WAIS:

en: This is a link for searching the
uk: Це посилання для пошуку у

en:  WAIS Index.
uk:  Індексі WAIS.

en: 
    Enter the 's'earch command and then specify search words.
uk: 
    Введіть 's' для пошуку та вкажіть ключові слова.

en: " in:
uk: " у:

en: HTWAIS: Request too large.
uk: HTWAIS: Запит завеликий.

en: Searching WAIS database...
uk: Шукаємо у базі даних WAIS...

en: Search interrupted.
uk: Пошук перервано.

en: Can't convert format of WAIS document
uk: Не можу сконвертувати формат документа WAIS

en: HTWAIS: Request too long.
uk: HTWAIS: Запит задовгий.

note: * Actually do the transaction given by request_message.
en: Fetching WAIS document...
uk: Тягнемо документ WAIS...

en:  description
uk:  опис

en: Direct access
uk: Прямий доступ

note: * Proxy will be used if defined, so let user know that - FM *
en:  (or via proxy server, if defined)
uk:  (чи через проксі, якщо його визначено)

en: Maintainer
uk: Супровід

en: Host
uk: Хост

en:  *** MEMORY EXHAUSTED ***
uk:  *** ПАМ'ЯТЬ ВИЧЕРПАНО ***

en: unknown field or link
uk: невідоме поле чи посилання

en: text entry field
uk: текстове поле

en: password entry field
uk: поле вводу пароля

en: checkbox
uk: перемикач

en: radio button
uk: радіокнопка

en: submit button
uk: кнопка затвердження

en: reset button
uk: клавіша відміни змін

en: popup menu
uk: вспливаюче меню

en: hidden form field
uk: приховане поле форми

en: text entry area
uk: текстова область

en: file entry field
uk: поле вводу файлу

en: image-submit button
uk: зображення-кнопка для відсилки

en: unknown form field
uk: невідоме поле форми

en: Can't open file for uploading
uk: Неможливо відкрити файл для читання.

en: Submitting %s
uk: Затверджуємо %s

en: Very long lines have been wrapped!
uk: Дуже довгі рядки були завернуті!

en: bytes
uk: байти

en: Read %s of %s of data
uk: Прочитано %s з %s даних

en: Read %s of data
uk: Прочитано %s даних

en: , %s/sec
uk: , %s/сек

en:  (Press 'z' to abort)
uk:  (Натисніть 'z' щоб зупинити)

note: Meta-note: don't move the following note from its place right in front of the first gettext().  As it is now, it should automatically appear in generated lynx.pot files. - kw NOTE TO TRANSLATORS:  If you provide a translation for "yes", lynx * will take the first byte of the translation as a positiv
en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: Description:
uk: Опис:

en: (none)
uk: (нічого)

en: (unknown)
uk: (невідомий)

en: Document has only hidden links.  Use the 'l'ist command.
uk: Документ містить лише приховані посилання. Використайте команду 'l'ist.

en: Source cache error - disk full?
uk: Помилка кешування джерела - заповнений диск?

en: Source cache error - not enough memory!
uk: Помилка кешування джерела - недостатньо пам'яті!

en:      You can delete links by the 'R' key<br>
    <ol>
uk:      Закладинку можна видалити натиснувши клавішу 'R'<br>
    <ol>

en:      You can delete links using the remove bookmark command.  It is usually
         the 'R' key but may have been remapped by you or your system
         administrator.
uk:      Ви можете видаляти закладинки за допомогою команди видалення. Зазвичай
         це клавіша 'R', хоча це може бути змінено вашим системним
         адміністратором.

en:      This file also may be edited with a standard text editor to delete
         outdated or invalid links, or to change their order.
uk:      Цей файл можна також редагувати звичайним текстовим редактором, щоб
         видаляти старі чи невірні посилання, чи міняти їх порядок.

en: Note: if you edit this file manually
          you should not change the format within the lines
          or add other HTML markup.
          Make sure any bookmark link is saved as a single line.
uk: Увага: якщо ви редагуєте цей файл "вручну",
           не змінюйте формат рядків
           та не додавайте інші теги HTML.
           Впевнюйтеся, що кожна закладинка посідає окремий рядок.

note: * Neither the path as given nor any components examined by backing up * were stat()able.  - kw
en: Unable to access cgi script
uk: Неможливо дістатися до скрипта cgi

en: Good Advice
uk: Гарна Порада

en: An excellent http server for VMS is available via
uk: Чудовий http сервер стосовно VMS доступний через

en: this link
uk: це посилання

en: Exiting via interrupt:
uk: Завершуємо за сигналом:

en: (from a previous session)
uk: (з попередньої сесії)

en: Internal
uk: Внутрішній

en: cookie_domain_flag_set error, aborting program
uk: помилка у cookie_domain_flag_set, уриваємо програму

en: Terminal initialisation failed - unknown terminal type?
uk: Не вдалося ініціалізувати термінал - невідомий тип терміналу?

en: Terminal =
uk: Термінал =

en: You must use a vt100, 200, etc. terminal with this program.
uk: Ви маєте використовувати з цією програмою термінали vt100, 200 тощо.

en: Your Terminal type is unknown!
uk: Тип вашого терміналу невідомий!

en: Enter a terminal type:
uk: Введіть тип терміналу:

en: TERMINAL TYPE IS SET TO
uk: ТИП ТЕРМІНАЛУ ВСТАНОВЛЕНО У

en: 
    A Fatal error has occurred in %s Ver. %s
uk: 
    Фатальна помилка в %s, версія %s

en: Editor killed by signal
uk: Редактора вбито сигналом

en: Editor returned with error status, %s
uk: Редактор повернув помилку, %s

en: reason unknown.
uk: причина невідома.

en: Downloaded link:
uk: Завантажено посилання:

en: Suggested file name:
uk: Запропоноване ім'я файлу:

en: Standard download options:
uk: Стандартні параметри завантажування:

en: Download options:
uk: Параметри завантажування:

en: Save to disk
uk: Зберегти на диск

en: Save to disk disabled.
uk: Записувати на диск заборонено.

en: Local additions:
uk: Локальні додатки:

en: No Name Given
uk: Ім'я не задане

en: You selected:
uk: Ви вибрали:

en: (no address)
uk: (без адреси)

en:  (internal)
uk:  (внутрішній)

en:  (was internal)
uk:  (був внутрішній)

en:  (From History)
uk:  (З журналу)

en: You visited (POSTs, bookmark, menu and list files excluded):
uk: Ви відвідували (окрім POSTs, закладинок, меню та списків файлів):

en: (No messages yet)
uk: (Листів ще нема)

en: Pointer:
uk: Вказівник:

en: FileName:
uk: Ім'я файлу:

en: LineCount:
uk: Кільк. рядків:

en: Memory leak detected.
uk: Помічено витік пам'яті.

en: Contains:
uk: Містить:

en: ByteSize:
uk: Байтів:

en: References in
uk: Посилань у

en: this document:
uk: цьому документі:

en: Visible links:
uk: Видимі посилання:

en: Hidden links:
uk: Приховані посилання:

en: References
uk: Посилання

en: Visible links
uk: Видимі посилання

en: Unable to get status of '%s'.
uk: Неможливо отримати статус '%s'.

en: remove %s
uk: видалити %s

en: There is already a directory with that name!  Request ignored.
uk: Каталог з таким іменем уже існує!  Вимогу проігноровано.

en: There is already a file with that name!  Request ignored.
uk: Файл із таким іменем уже існує!  Вимогу проігноровано.

en: The specified name is already in use!  Request ignored.
uk: Вказане ім'я вже в роботі!  Вимогу проігноровано.

en: Remove all tagged files and directories?
uk: Видалити усі позначені файли та каталоги?

en: Enter new location for tagged items:
uk: Введіть нове місце для позначених пунктів:

en: Path too long
uk: Задовгий шлях

en: Enter new name for directory:
uk: Введіть нове ім'я для каталогу:

en: Enter new name for file:
uk: Введіть нове ім'я для файлу:

en: Enter new location for directory:
uk: Введіть новий шлях каталогу:

en: Enter new location for file:
uk: Введіть новий шлях файлу:

en: Modify name, location, or permission (n, l, or p):
uk: Змінити назву(n), шлях(l) чи права доступу(p):

en: Modify name or location (n or l):
uk: Змінити назву(n) чи шлях(l):

note: * Code for changing ownership needed here.
en: This feature not yet implemented!
uk: Цю можливість ще не реалізовано!

en: Enter name of file to create:
uk: Введіть ім'я файлу:

en: Enter name for new directory:
uk: Введіть нове ім'я для каталогу:

en: Create file or directory (f or d):
uk: Створити файл чи каталог (f чи d):

en: Remove file '%s'?
uk: Видалити файл '%s'?

en: Remove file?
uk: Видалити файл?

en: Remove symbolic link '%s'?
uk: Видалити символьне посилання '%s'?

en: Remove symbolic link?
uk: Видалити символьне посилання?

en: Specify permissions below:
uk: Вкажіть права доступу:

en: Owner:
uk: Власник:

en: Group
uk: Група

en: Others:
uk: Інші:

en: Invalid mode format.
uk: Невірний формат режиму.

en: Invalid syntax format.
uk: Невірний формат синтаксису.

en: Executing %s
uk: Виконую %s

en: Executing system command. This might take a while.
uk: Виконую системну команду. Це може зайняти трохи часу.

en: Current directory:
uk: Поточний каталог:

en: Current selection:
uk: Виділений елемент:

en: Nothing currently selected.
uk: Нічого не виділено

en: tagged item:
uk: відмічений елемент:

en: tagged items:
uk: відмічені елементи:

en: Illegal filename; request ignored.
uk: Невірне ім'я файлу, запит відхилено.

en: Just a moment, ...
uk: Зачекайте хвильку, ...

en: Installation complete
uk: Інсталяцію завершено

en: Sending
uk: Відсилання

en: called "%s"
uk: викликано "%s"

en: in the file "%s" called "%s"
uk: у файлі "%s" викликаному "%s"

en: This message was automatically generated by
uk: Це повідомлення згенеровано автоматично мною,

en: No Winsock found, sorry.
uk: Даруйте, Winsock не знайдено.

en: You MUST define a valid TMP or TEMP area!
uk: Ви МУСИТЕ вказати TMP чи TEMP!

en: No such directory
uk: Такого каталогу немає

en: 
    Configuration file %s is not available.
uk: 
    Файл конфігурацій %s недоступний.

en: 
    Lynx file %s is not available.
uk: 
    Файл Lynx %s недоступний.

en: Warning:
uk: Увага:

en: Built on %s %s %s
uk: Зібрано на %s %s %s

en: Distributed under the GNU General Public License.
uk: Розповсюджується згідно з GNU General Public License.

en: See http://lynx.isc.org/ and the online help for more information.
uk: Див http://lynx.isc.org/ та онлайн-допомогу, щоб взнати більше.

en: USAGE: %s [options] [file]
uk: ВИКОРИСТАННЯ: %s [параметри] [файл]

en: Options are:
uk: Параметри:

en: %s: Invalid Option: %s
uk: %s: Невірний параметр: %s

en: A URL specified by the user
uk: URL вказаний користувачем

note: * Make a name for this help file.
en: Help Screen
uk: Екран Допомоги

en: cd to:
uk: перейти до:

en: failed to change directory
uk: Не можу дістатися до каталогу.

en: Reparsing document under current settings...
uk: Опрацьовуємо документ згідно з поточними установками...

en: Fatal error - could not open output file %s
uk: Фатальна помилка - неможливо відкрити вихідний файл %s

en: -index-
uk: -індекс-

en: lynx: Can't access startfile
uk: lynx: Неможливо завантажити стартовий файл

en: lynx: Start file could not be found or is not text/html or text/plain
uk: lynx: Стартового файлу нема, чи він не у форматі text/html (text/plain)

en:       Exiting...
uk:      Виходимо...

en: -more-
uk: -далі-

note: Enable scrolling.
en: You will be posting to:
uk: Ви надсилаєте листа до:

note: * Get the mail address for the From header, offering personal_mail_address * as default.
en: 
    
     Please provide your mail address for the From: header
uk: 
    
     Будь ласка, вкажіть поштову адресу для заголовка "Від:"

note: * Get the Subject header, offering the current document's title as the * default if this is a followup rather than a new post.  - FM
en: 
    
     Please provide or edit the Subject: header
uk: 
    
     Будь ласка, вкажіть чи відредагуйте заголовок "Тема:"

en: 
    
     Please provide or edit the Organization: header
uk: 
    
     Будь ласка, вкажіть чи відредагуйте заголовок "Організація:"

note: * Use the built in line editior.
en: 
    
     Please enter your message below.
uk: 
    
     Будь ласка, введіть ваше повідомлення нижче.

en: review/edit B)ookmarks files
uk: проглянути/змінити файл Закладинок (B)

en: B)ookmark file:
uk: B) файл закладинок:

en: Use %s to invoke the Options menu!
uk: %s викликає Меню Налаштувань!

en: (options marked with (!) will not be saved)
uk: (параметри відміені (!) не будуть записані)

en: General Preferences
uk: Загальні налаштування

note: *************************************************************** User Mode: SELECT
en: User mode
uk: Режим користування

note: Editor: INPUT
en: Editor
uk: Редактор

note: Search Type: SELECT
en: Type of Search
uk: Тип пошуку

note: *************************************************************** Cookies: SELECT
en: Cookies
uk: Коржики

en: Keyboard Input
uk: Ввід з клавіатури

note: *************************************************************** Keypad Mode: SELECT
en: Keypad mode
uk: Цифрова клавіатура

note: Emacs keys: ON/OFF
en: Emacs keys
uk: Ключі Emacs

note: VI Keys: ON/OFF
en: VI keys
uk: Ключі VI

note: Keyboard layout: SELECT
en: Keyboard layout
uk: Розкладка клавіатури

note: * Display and Character Set
en: Display and Character Set
uk: Дисплей та набір символів

note: Display Character Set: SELECT
en: Display character set
uk: Набір символів дисплея

en: Assumed document character set
uk: Вважати кодуванням документа

note: * Since CJK people hardly mixed with other world * we split the header to make it more readable: * "CJK mode" for CJK display charsets, and "Raw 8-bit" for others.
en: CJK mode
uk: Режим CJK

en: Raw 8-bit
uk: Режим Raw 8-bit

note: X Display: INPUT
en: X Display
uk: X Дисплей

note: * Document Appearance
en: Document Appearance
uk: Вигляд документа

en: Show color
uk: Показувати кольори

note: Show cursor: ON/OFF
en: Show cursor
uk: Показувати курсор

note: Show scrollbar: ON/OFF
en: Show scrollbar
uk: Показувати кольори

note: Select Popups: ON/OFF
en: Popups for select fields
uk: Розкриття полів вибору

note: HTML error recovery: SELECT
en: HTML error recovery
uk: Виправляння помилок HTML

note: Show Images: SELECT
en: Show images
uk: Показувати зображення

note: Verbose Images: ON/OFF
en: Verbose images
uk: Додатково про зображення

note: * Headers Transferred to Remote Servers
en: Headers Transferred to Remote Servers
uk: Заголовки для Надсилання на Сервери

note: *************************************************************** Mail Address: INPUT
en: Personal mail address
uk: Персональна поштова адреса

note: Preferred Document Character Set: INPUT
en: Preferred document character set
uk: Улюблений набір символів

note: Preferred Document Language: INPUT
en: Preferred document language
uk: Улюблена мова документа

en: User-Agent header
uk: Заголовок User-Agent

note: * Listing and Accessing Files
en: Listing and Accessing Files
uk: Списки та Доступ до Файлів

note: *************************************************************** FTP sort: SELECT
en: FTP sort criteria
uk: Критерій сортування каталогів FTP

note: Local Directory Sort: SELECT
en: Local directory sort criteria
uk: Критерій сортування локальних каталогів

note: Local Directory Order: SELECT
en: Local directory sort order
uk: Порядок сортування локальних каталогів

en: Show dot files
uk: Показувати приховані файли

en: Execution links
uk: Запускання програм за посиланнями

note: Show transfer rate: SELECT
en: Show transfer rate
uk: Перекачування даних завершено.

note: * Special Files and Screens
en: Special Files and Screens
uk: Спеціальні Файли та Екрани

en: Multi-bookmarks
uk: Чисельні файли закладинок

en: Review/edit Bookmarks files
uk: Продивитися/Редагувати закладинки

en: Goto multi-bookmark menu
uk: Перейти до меню multi-bookmar

en: Bookmarks file
uk: Файл закладинок

note: Visited Pages: SELECT
en: Visited Pages
uk: Проглянуті сторінки

en: View the file
uk: Переглянути файл

en:  Print job complete.
uk:  Друк завершено.

en: Document:
uk: Документ:

en: Number of lines:
uk: Кількість рядків:

en: Number of pages:
uk: Кількість сторінок:

en: pages
uk: сторінок

en: page
uk: сторінка

en: (approximately)
uk: (приблизно)

en: Some print functions have been disabled!
uk: Деякі функції друку було заборонено!

en: Standard print options:
uk: Стандартні параметри друку:

en: Print options:
uk: Параметри друку:

en: Save to a local file
uk: Записати в локальних файл

en: Save to disk disabled
uk: Записувати на диск заборонено

en: Mail the file
uk: Переслати файл поштою

en: Print to the screen
uk: Роздрукувати на екрані

en: Print out on a printer attached to your vt100 terminal
uk: Роздрукувати на принтері, під'єднаному до вашого vt100-терміналу

en: (no name)
uk: (нема імені)

en: included from '%s'.
uk: включеному з '%s'.

en: The following is read from your lynx.cfg file.
uk: Ось таке було знайдено у вашому файлі lynx.cfg.

en: Please read the distribution
uk: Зверніться до дистрибутива

en: for more comments.
uk: по додаткову інформацію.

en: RELOAD THE CHANGES
uk: ПЕРЕЧИТАТИ

en: Your primary configuration
uk: Ваша основна конфігурація

en: Directory that you are currently viewing
uk: Каталог, який ви зараз переглядаєте

en: Name:
uk: Назва:

en: Directory that you have currently selected
uk: Каталог, який зараз виділено

en: File that you have currently selected
uk: Файл, який зараз виділено

en: Full name:
uk: Повне ім'я:

en: Name of owner:
uk:       Власник:

en: Group name:
uk: Назва групи:

en: File size:
uk: Розмір файлу:

note: * Include date and time information.
en: Creation date:
uk:      Створено:

en: Last modified:
uk: Остання модифікація:

en: Last accessed:
uk: Останнє звернення:

en: Access Permissions
uk: Права доступу

en: File that you are currently viewing
uk: Файл, який ви зараз переглядаєте

en: Charset:
uk: Набір символів:

en: Server:
uk: Сервер:

en: Date:
uk: Дата:

en: Content-Length:
uk: Довжина вмісту:

en: Language:
uk: Мова:

en: Owner(s):
uk: Власник(и):

en: size:
uk: розмір:

en: lines
uk: рядки

en: source
uk: джерело

en: normal
uk: звичайний

en: , bookmark file
uk: , файл закладинок

en: mode:
uk: режим:

en: Link that you currently have selected
uk: Посилання, який зараз виділено

en: Method:
uk: Метод:

en: (Form field)
uk: (Поле форми)

en: No Links on the current page
uk: На цій сторінці немає посилань

en: Unable to upload file.
uk: Неможливо передати файл.

en: Upload To:
uk: Відвантажити до:

en: Upload options:
uk: Параметри відвантаження:

en: unknown restriction
uk: невідоме обмеження

en: No restrictions set.
uk: Обмеження відсутні.

en: Restrictions set:
uk: Набір обмежень:

en: Cannot find HOME directory
uk: Не можу знайти домашній каталог

en: bookmark_file specifies the name and location of the default bookmark
    file into which the user can paste links for easy access at a later
    date.
uk: bookmark_file визначає ім'я та розташування початкового файлу закладинок,
    до якого користувач може додавати посилання для швидкого віднайдення
    пізніше.

en: file_editor specifies the editor to be invoked when editing local files
    or sending mail.  If no editor is specified, then file editing is disabled
    unless it is activated from the command line, and the built-in line editor
    will be used for sending mail.
uk: file_editor визначає редактора для редагування локальних файлів чи поштових
    повідомлень.  Якщо редактора не визначено, редагування заборонене, хіба що
    через виклик редактора з командного рядка; і для написання листів будемо
    використовувати вмонтованого однорядкового редактора.

en: The file_sorting_method specifies which value to sort on when viewing
    file lists such as FTP directories.  The options are:
       BY_FILENAME -- sorts on the name of the file
       BY_TYPE     -- sorts on the type of the file
       BY_SIZE     -- sorts on the size of the file
       BY_DATE     -- sorts on the date of the file
uk: file_sorting_method визначає, як при перегляді сортувати списки файлів,
    наприклад, каталоги FTP.  Можливі варіанти:
       BY_FILENAME -- сортувати за іменем файлу
       BY_TYPE     -- сортувати за типом файлу
       BY_SIZE     -- сортувати за розміром файлу
       BY_DATE     -- сортувати за датою файлу

en: The following allow you to define sub-bookmark files and descriptions.
    The format is multi_bookmark<capital_letter>=<filename>,<description>
    Up to 26 bookmark files (for the English capital letters) are allowed.
    We start with "multi_bookmarkB" since 'A' is the default (see above).
uk: Ці команди дають змогу визначити sub-bookmark файли та їхні описи.
    Формат такий: multi_bookmark<велика_літера>=<файл>,<опис>
    Можливо визначити до 26 файлів закладинок (для англійських великих літер).
    Ми починаємо з "multi_bookmarkB", бо 'A' є стартовим (див. вище).

en: personal_mail_address specifies your personal mail address.  The
    address will be sent during HTTP file transfers for authorization and
    logging purposes, and for mailed comments.
    If you do not want this information given out, set the NO_FROM_HEADER
    to TRUE in lynx.cfg, or use the -nofrom command line switch.  You also
    could leave this field blank, but then you won't have it included in
    your mailed comments.
uk: personal_mail_address визначає вашу власну поштову адресу. Адреса буде
    надсилатися під час передачі файлів по HTTP для авторизації та входу
    в систему, та для надсилання коментарів.
    Якщо ж ви не бажаєте надавати цю інформацію, встановіть у файлі lynx.cfg
    "NO_FROM_HEADER:TRUE", чи запускайте lynx з ключем -nofrom. Ви також
    можете залишити це поле порожнім, але тоді воно не включатиметься у ваші
    коментарі при листуванні.

en: If sub_bookmarks is not turned "off", and multiple bookmarks have
    been defined (see below), then all bookmark operations will first
    prompt the user to select an active sub-bookmark file.  If the default
    Lynx bookmark_file is defined (see above), it will be used as the
    default selection.  When this option is set to "advanced", and the
    user mode is advanced, the 'v'iew bookmark command will invoke a
    statusline prompt instead of the menu seen in novice and intermediate
    user modes.  When this option is set to "standard", the menu will be
    presented regardless of user mode.
uk: Якщо sub_bookmarks не вимкнено ("off"), та  multiple bookmarks було
    визначено (дивись нижче), тоді всі при будь-якій дії із закладинками
    користувачеві буде запропоновано вибрати sub-bookmark файл. Якщо
    bookmark_file визначено (дивись вище), він буде запропонованим вибором.
    Коли цю опцію встановлено у "advanced", та режим користування також
    advanced, тоді команда перегляду закладинок ('v'iew) надасть запрошення
    у рядку статусу замість меню, як у режимах "новачок" та intermediate.
    Коли цю опцію встановлено у "standard", буде надано меню, незалежно
    від режиму користування.

en: The visited_links setting controls how Lynx organizes the information
    in the Visited Links Page.
uk: Установка visted_links визначає, як Lynx відображає інформацію
    на Сторінці Відвіданих Посилань.

en: Lynx User Defaults File
    
    This file contains options saved from the Lynx Options Screen (normally
    with the '>' key).  There is normally no need to edit this file manually,
    since the defaults here can be controlled from the Options Screen, and the
    next time options are saved from the Options Screen this file will be
    completely rewritten.  You have been warned...
    If you are looking for the general configuration file - it is normally
    called lynx.cfg, and it has different content and a different format.
    It is not this file.
uk: Файл Початкових Налаштувань Користувача Lynx
    
    Цей файл містить налаштування з Екрану Налаштувань Lynx (зазвичай
    з ключем '>').  Зазвичай нема ніякої необхідності редагувати його,
    оскільки стартові налаштування встановлюють через Екран Налаштувань, отже,
    коли наступного разу ви збережете їх з Екрану Налаштувань, цей файл
    буде перезаписано.  Вас попередили, майте на увазі...
    Якщо ж ви насправді шукаєте файл загальних налаштувань - то це, як правило,
    файл lynx.cfg, й він має інший зміст та інший формат.
    Тож це не той файл ;-)
